כ-200 אירועים מתוכננים להתקיים באדיגיאה לרגל יום הרפובליקה

 


נשיא אדיגיאה, מוראת קומפילוב, עמד בראש פגישה של הוועדה המארגנת של חגיגות יום השנה ה-32 להקמת הרפובליקה של אדיגיאה. המשתתפים בחנו את תכנית האירועים המרכזית וניתחו את מוכנות השירותים והמחלקות המעורבות בחגיגה.

ראש הרפובליקה התמקד בנושאי ביטחון ובחינה מדוקדקת של החלק התרבותי והבידורי של החג.

- יום הרפובליקה הוא אחד החגים האהובים על תושבי ואורחי אדיגיאה. חשוב ליצור אווירה חגיגית כדי שאנשים ירגישו את החגיגה הזו במלוא תפארתה, יקבלו רגשות חיוביים ומצב רוח טוב. השירותים והמחלקות המעורבים באבטחה צריכים לבדוק שוב את מוכנותם בשיתוף פעולה הדוק עם כל הרשויות המעורבות בחג", אמר מוראת קומפילוב.

טיוטת התוכנית מספקת כ-200 אירועים - קונצרטים, תערוכות ספרים, תחרויות קריאה, טיולים, יצירות ספרותיות ומוסיקליות, פלאש מוב, תחרויות ספורט. האירועים הציבוריים ביותר יתקיימו בין ה-3 ל-5 באוקטובר במאיקופ - הבירה הרפובליקנית. כך דיווח שירות העיתונות של ממשלת אדיגיאה.

ב-4 באוקטובר יתקיים מפגש וקונצרט חגיגי בפילהרמונית הממלכתית במאיקופ. מה-3 באוקטובר עד ה-5 באוקטובר, יאורגנו תערוכות של מוצרים של מאסטרים באמנויות דקורטיביות ויישומיות.

גמר גביע מועצת המדינה-חאסה בכדורגל חובבים יתקיים ב-5 באוקטובר באצטדיון הרפובליקני. באותו יום יתקיימו מירוצי סוסים בהיפודרום הרפובליקני. אחר הצהריים מתוכננים קונצרטים ואירועי תרבות בכיכר המרכזית, בפארק העירוני, במוזיאון הלאומי, באגודת התיאטרון, בגלריה לאמנות ובשדרות ויקטורי. שיאו של החג יהיה קונצרט ערב בכיכר לנין בהשתתפות כוכבי פופ רוסיים וקבוצות יצירתיות פופולריות ואמנים של אדיגיאה. תוכנית הקונצרטים תסתיים בזיקוקים חגיגיים.
Comments