שלוש תרגילי אימון גופני שיעשו את הגוף חטוב ורענן

 שלוש התרגילים שנדבר עליהם הינם פשוטים ואין צורך במקום מיוחד או מכשיר מיוחד. האימון שנמשך מ- 20 דקות עד 30 דקות יחטבו את הגוף שלך וכן יעזור לך בחיי היום יום להיות רענן. כולם מכירים את התרגילים האלה אך אנו נציג בפניכם את השיטה הפשוטה אשר יכולה להשיג תוצאות טובות.

כמובן להתחיל באימונים האלה ואחר כך להתמיד בהם הם הדבר הקשה ביותר לכל אחד ואחד, כי יש בעייה של עצלנות או תירוצים של חוסר זמן וכיוצא באלה, אך אם מתחילים ומנסים להתמיד באימון הזה למשך 30 יום, אז יתגלה לעיניכם תוצאות טובות אשר ידרבנו אותכם להמשיך באימונים האלה ובתקופה קצרה האימון יהפך להרגל שלא תוכלו לוותר עליו אחר כך.

שלוש התרגילים האלה הם תרגילי הרמת גוף על ידי ידיים (שכיבות סמיכה), תרגיל ישיבה ועמידה ותרגיל בטן.

השיטה:
בבוקר אחרי שהתעוררתם ואחרי המקלחת וכן אחרי שתיית מים מתחילים את האימון.


התרגיל הראשון הוא עמידה וישיבה כאשר הידיים שלכם מופנות קדימה כמו בציור. התרגיל הזה אתם עושים שלוש פעמים עם הפסקה של דקה בין התרגילים. מספר הפעמים שצריך לעשות את הישיבה והעמידה הוא פחות קצת מהמקסימום שאתם יכולים לעשות. זאת אומרת אם אתה יכול לעשות 30 פעם (ישיבה-עמידה) אז אפשר לעשות פחות מזה כ 25 פעם למשל. התרגיל השני הוא הרמת גוף על ידי ידיים כפי שמופיע בתמונה. התרגיל הזה גם כמו הראשונה שלוש פעמים עם הפסקה של דקה בין התרגילים. מספר ההרמות כמו הראשונה גם כן. התרגיל השלישי הוא תרגיל בטן כפי שמופיע בתמונה, כאן צריך להדגיש שלא צריך להרים את כל הגב אלא הרמה של חצי גב. התרגיל הזה גם כמו הראשונה שלוש פעמים עם הפסקה של דקה בין התרגיל. מספר ההרמות כמו הראשונה גם כן.

את האימון הזה אפשר לעשות אותו תוך 20 דקות עד 30 דקות בלבד ואין צורך במכשיר או מקום ויהיה לך גוף חטוב ויפה.Comments