איך ליישר את הגב ולהאריך את הגובה שלך

 


הגב הוא איבר חשוב מאוד אצל האדם ותמיד צריך לטפל בו וכן לעשות תרגילים על מנת לחזק אותו. בכתבה זו אני נציג תרגיל שיעזור מאוד ליישור הגב וכן יגרום לכך שהגובה שלכם יתארך בסנטימטר או יותר. 

התרגיל הזה מיועד בעיקר לאנשים מבוגרים שכידוע אצלם  מתחיל בצורה הנראית לעין של התעקמות הגב ואף מרגישים שהגובה מתקצר. כשאנו אומרים מבוגר הכוונה שלנו לאנשים שעברו את גיל השישים. זה לא גיל מוחלט אלא גיל ממוצע שבה מתחיל הגב להתעקם בהדרגה. 

התרגיל מיועד גם לאנשים צעירים שיש להם גב עקום במקצת ואשר יכולים לשפר את הישירות שלו בעזרת התרגיל. 

גם לאלה שאין להם בעיות של עיקום גב מומלץ לעשות תרגיל זה.

תרגיל זה נוסה על ידינו וכן על ידי אחרים. מביא תוצאות מפתיעות ונראות לעין וכן עוזר לאדם להיות מעורה יותר במצב שבו נמצא הגב בזמן עבודה פיסית או עבודה במשרד.

התרגיל צריך להיעשות לפחות שלוש פעמים בשבוע אך יותר טוב אם עושים אותו כל יום.

התרגיל
שוכבים על הבטן כאשר הידיים צמודות לגוף ומופנות כלפי הרגליים. הגב של הרגליים משוכות ונוגעות ברצפה. במצב הזה מרימים ביחד את הרגליים פלוס הראש עם הכתפיים כלפי מעלה למשך שנייה ואז מורידים שניהם בחזרה לרצפה. את התרגיל הזה עושים מעשר עד 30 פעם וזאת לפי יכולתו של כל אחד. אחרי שעשינו את זה ממשיכים לשכב על הבטן ונחים למשך חצי דקה ואז עושים את התרגיל הזה פעם שנייה ואחר כך פעם שלישית. יש לעשות את התרגיל בעדינות מבלי ללחוץ יותר מדי על הגב.

התוצאות של שיפור ישירות הגב אתם תראו כבר בשבוע הראשון. אם תעשו את התרגיל הזה בצורה תדירה אתם תרגישו ממש שהגובה שלכם גודל וכן זה גם ירענן את הגוף שלכם.


לתשומת לבכם - כתבה זאת הינה המלצה בלבד ולא כתחליף לייעוץ רפואי.Comments