Hakkımızda

 


AdygLife'ın amacı, kişisel gelişim ve toplum gelişimi konularında her bireyin ve bir bütün olarak toplumun yaşamını iyileştirmeye yardımcı olabilecek bilgiler sunmaktır. Bu bilgiler makaleler ve pratik bilgiler şeklinde sunulmaktadır.

Daha iyi bir hayat elde etmek için hayatın üç ana alanıyla çalışmanız gerekir: Sağlık, İlişkiler ve Finansal gelir. Blogumuz bu üç konuyu pratik bilgiler şeklinde ele alıyor.

Bireysel olarak daha iyi bir yaşam elde etmek yeterli değildir, aynı zamanda toplumun tüm unsurlarının işbirliği yaparak daha iyi bir yaşam elde etmek için toplum bir bütün olarak çaba göstermelidir. Blogumuz bu konuyu ele alır ve görünürlüğünü sunar.

Blogumuzun önemli bir bölümü Çerkeslerin (Adige) yaşam biçimleriyle ilgili olup, bu tüm dünya milletlerine örnek olabilir.

Blogda bulunan tüm materyaller, bu alanlardaki en iyi uzmanlar tarafından yapılan çalışmalarla birlikte bu konularda yaptığımız sıkı çalışmanın sonucudur.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz bu e-posta adresine gönderilebilir: adygintour@gmail.com ve onlara cevap vermekten mutluluk duyarız.
Comments